TMS320C6713BPYP200
Tuote-esittely
Osa numero: TMS320C6713BPYP200
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC FLOATING-POINT DSP 208-HLQFP
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
36 pcs
108 pcs
  • Viesti
TMS320C6713BPYP200: n tekniset tiedot
Osa numero TMS320C6713BPYP200 Valmistaja N/A
Kuvaus IC FLOATING-POINT DSP 208-HLQFP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2924 pcs Tietolomake
Jännite - I / O 3.30V Jännite - Core 1.20V
Tyyppi Floating Point Toimittaja Device Package 208-HLQFP (28x28)
Sarja TMS320C67x Pakkaus Tray
Pakkaus / Case 208-LQFP Exposed Pad Muut nimet 296-17378
Käyttölämpötila 0°C ~ 90°C (TC) On-Chip RAM 264kB
Haihtumaton muisti External Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 4 (72 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
liitäntä Host Interface, I²C, McASP, McBSP kello Hinta 200MHz