TMS320C6722BRFP200
Tuote-esittely
Osa numero: TMS320C6722BRFP200
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC FLOATING POINT DSP 144-HTQFP
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
TMS320C6722BRFP200: n tekniset tiedot
Osa numero TMS320C6722BRFP200 Valmistaja N/A
Kuvaus IC FLOATING POINT DSP 144-HTQFP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4995 pcs Tietolomake
Jännite - I / O 3.30V Jännite - Core 1.20V
Tyyppi Floating Point Toimittaja Device Package 144-HTQFP (20x20)
Sarja TMS320C672x Pakkaus Tray
Pakkaus / Case 144-TQFP Exposed Pad Muut nimet 296-24957
TMS320C6722BRFP200-ND
Käyttölämpötila 0°C ~ 90°C (TC) On-Chip RAM 160kB
Haihtumaton muisti ROM (384 kB) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 4 (72 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
liitäntä EBI/EMI, I²C, McASP, SPI kello Hinta 200MHz