TMS320C6713BZDP225
Tuote-esittely
Osa numero: TMS320C6713BZDP225
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC FLOATING-POINT DSP 272-BGA
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
40 pcs
120 pcs
  • Viesti
TMS320C6713BZDP225: n tekniset tiedot
Osa numero TMS320C6713BZDP225 Valmistaja N/A
Kuvaus IC FLOATING-POINT DSP 272-BGA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2680 pcs Tietolomake
Jännite - I / O 3.30V Jännite - Core 1.26V
Tyyppi Floating Point Toimittaja Device Package 272-BGA (27x27)
Sarja TMS320C67x Pakkaus Tray
Pakkaus / Case 272-BBGA Muut nimet 296-18277
Käyttölämpötila 0°C ~ 90°C (TC) On-Chip RAM 264kB
Haihtumaton muisti External Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
liitäntä Host Interface, I²C, McASP, McBSP kello Hinta 225MHz