MM2260H24B-FSR
MechatronicsMechatronics
MM2260H24B-FSR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MM2260H24B-FSR
Valmistaja / merkki: Mechatronics
Tuotteen Kuvaus FAN AXIAL 222X60MM 24VDC
lomakkeissa: MM2260H24B-FSR.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 673 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 673 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
MM2260H24B-FSR: n tekniset tiedot
Osa numero MM2260H24B-FSR Valmistaja Mechatronics
Kuvaus FAN AXIAL 222X60MM 24VDC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 673 pcs Tietolomake MM2260H24B-FSR.pdf
Leveys 60.00mm Paino 3.1 lbs (1.4kg)
Voltage Range - Jännite - Rated 24VDC
päättyminen 2 Wire Leads staattinen paine 1.500 in H2O (373.6 Pa)
Koko / Dimension Round - 222mm Dia Sarja MM2260
RPM 4000 RPM Muut nimet 1570-1151
Käyttölämpötila - melu 67.0 dB(A)
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Frame Magnesium Alloy
Materiaali - Blade Magnesium Alloy Lifetime @ Temp. -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
ominaisuudet - Fan Tyyppi Tubeaxial
Nykyinen arvostelu 3A laakeri tyyppi Ball