MM2280H48B-FSR
MechatronicsMechatronics
MM2280H48B-FSR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MM2280H48B-FSR
Valmistaja / merkki: Mechatronics
Tuotteen Kuvaus FAN AXIAL 222X80MM 48VDC
lomakkeissa: MM2280H48B-FSR.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 477 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 477 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
  • Viesti
MM2280H48B-FSR: n tekniset tiedot
Osa numero MM2280H48B-FSR Valmistaja Mechatronics
Kuvaus FAN AXIAL 222X80MM 48VDC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 477 pcs Tietolomake MM2280H48B-FSR.pdf
Leveys 80.00mm Paino 3.5 lbs (1.6kg)
Voltage Range - Jännite - Rated 48VDC
päättyminen 2 Wire Leads staattinen paine 0.097 in H2O (24.3 Pa)
Koko / Dimension Round - 222mm Dia Sarja MM2280
RPM 3000 RPM Muut nimet 1570-1154
Käyttölämpötila -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C) melu 60.0 dB(A)
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Frame Magnesium Alloy
Materiaali - Blade Magnesium Alloy Lifetime @ Temp. -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
ominaisuudet - Fan Tyyppi Tubeaxial
Nykyinen arvostelu 1.4A laakeri tyyppi Ball