SLVU2.8-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
Micro Commercial Components (MCC)
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SLVU2.8-TP
Valmistaja / merkki: Micro Commercial Components (MCC)
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 2.8V 8V SOT23
lomakkeissa: SLVU2.8-TP.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
6000 pcs
  • Viesti
SLVU2.8-TP: n tekniset tiedot
Osa numero SLVU2.8-TP Valmistaja Micro Commercial Components (MCC)
Kuvaus TVS DIODE 2.8V 8V SOT23 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 321916 pcs Tietolomake SLVU2.8-TP.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 2.8V (Max) Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 8V
Jännite - erittely (min) 3V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package SOT-23
Sarja - Power Line Protection No
Teho - huippukulma 500W Pakkaus Tape & Reel (TR)