SLVU2.8-8.TBT
SemtechSemtech
Semtech
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SLVU2.8-8.TBT
Valmistaja / merkki: Semtech
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 2.8V 17V 8SO
lomakkeissa: SLVU2.8-8.TBT.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
SLVU2.8-8.TBT: n tekniset tiedot
Osa numero SLVU2.8-8.TBT Valmistaja Semtech
Kuvaus TVS DIODE 2.8V 17V 8SO Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 26190 pcs Tietolomake SLVU2.8-8.TBT.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 2.8V (Max) Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 17V
Jännite - erittely (min) 3V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package 8-SO Sarja SLV
Power Line Protection No Teho - huippukulma 600W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Muut nimet SLVU2.8-8TR
SLVU288TBT
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 30A (8/20µs)
Kapasitanssi @ Taajuus 8pF @ 1MHz Kaksisuuntaiset kanavat 4