APT15GP60BDLG
MicrosemiMicrosemi
APT15GP60BDLG Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: APT15GP60BDLG
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus IGBT 600V 56A 250W TO247
lomakkeissa: APT15GP60BDLG.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
90 pcs
  • Viesti
APT15GP60BDLG: n tekniset tiedot
Osa numero APT15GP60BDLG Valmistaja Microsemi
Kuvaus IGBT 600V 56A 250W TO247 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 12243 pcs Tietolomake APT15GP60BDLG.pdf
Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 600V Vce (päällä) (Max) @ Vge, Ic 2.7V @ 15V, 15A
Testaa kunto 400V, 15A, 5 Ohm, 15V Td (päällä / pois) @ 25 ° C 8ns/29ns
Switching Energy 130µJ (on), 121µJ (off) Toimittaja Device Package TO-247
Sarja - Virta - Max 250W
Pakkaus Tube Pakkaus / Case TO-247-3
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Syötetyyppi Standard IGBT Tyyppi PT
Gate Charge 55nC Yksityiskohtainen kuvaus IGBT PT 600V 56A 250W Through Hole TO-247
Nykyinen - Collector Pulssi (ICM) 65A Nykyinen - Collector (le) (Max) 56A