APT15GP90KG
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: APT15GP90KG
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus IGBT 900V 43A 250W TO220
lomakkeissa: APT15GP90KG.pdf
  • Viesti
APT15GP90KG: n tekniset tiedot
Osa numero APT15GP90KG Valmistaja Microsemi
Kuvaus IGBT 900V 43A 250W TO220 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4351 pcs Tietolomake APT15GP90KG.pdf
Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 900V Vce (päällä) (Max) @ Vge, Ic 3.9V @ 15V, 15A
Testaa kunto 600V, 15A, 4.3 Ohm, 15V Td (päällä / pois) @ 25 ° C 9ns/33ns
Switching Energy 200µJ (off) Toimittaja Device Package TO-220 [K]
Sarja POWER MOS 7® Virta - Max 250W
Pakkaus Tube Pakkaus / Case TO-220-3
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Syötetyyppi Standard IGBT Tyyppi PT
Gate Charge 60nC Yksityiskohtainen kuvaus IGBT PT 900V 43A 250W Through Hole TO-220 [K]
Nykyinen - Collector Pulssi (ICM) 60A Nykyinen - Collector (le) (Max) 43A