APT15GP60KG
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: APT15GP60KG
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus IGBT 600V 56A 250W TO220
lomakkeissa: APT15GP60KG.pdf
  • Viesti
APT15GP60KG: n tekniset tiedot
Osa numero APT15GP60KG Valmistaja Microsemi
Kuvaus IGBT 600V 56A 250W TO220 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6815 pcs Tietolomake APT15GP60KG.pdf
Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 600V Vce (päällä) (Max) @ Vge, Ic 2.7V @ 15V, 15A
Testaa kunto 400V, 15A, 5 Ohm, 15V Td (päällä / pois) @ 25 ° C 8ns/29ns
Switching Energy 130µJ (on), 121µJ (off) Toimittaja Device Package TO-220 [K]
Sarja POWER MOS 7® Virta - Max 250W
Pakkaus Tube Pakkaus / Case TO-220-3
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Syötetyyppi Standard IGBT Tyyppi PT
Gate Charge 55nC Yksityiskohtainen kuvaus IGBT PT 600V 56A 250W Through Hole TO-220 [K]
Nykyinen - Collector Pulssi (ICM) 65A Nykyinen - Collector (le) (Max) 56A