APT2X30D30J
MicrosemiMicrosemi
APT2X30D30J Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: APT2X30D30J
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus DIODE MODULE 300V 30A ISOTOP
lomakkeissa: APT2X30D30J.pdf
  • Viesti
APT2X30D30J: n tekniset tiedot
Osa numero APT2X30D30J Valmistaja Microsemi
Kuvaus DIODE MODULE 300V 30A ISOTOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3608 pcs Tietolomake APT2X30D30J.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.4V @ 30A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 300V
Toimittaja Device Package ISOTOP® Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Käänteinen Recovery Time (TRR) 25ns
Pakkaus Tube Pakkaus / Case SOT-227-4, miniBLOC
Käyttölämpötila - liitäntä -55°C ~ 175°C Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Standard diodikonfiguraatiolla 2 Independent
Yksityiskohtainen kuvaus Diode Array 2 Independent Standard 300V 30A Chassis Mount SOT-227-4, miniBLOC Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 150µA @ 300V
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 30A