APT2X30DC60J
MicrosemiMicrosemi
APT2X30DC60J Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: APT2X30DC60J
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus DIODE MODULE 600V 30A SOT227
lomakkeissa: APT2X30DC60J.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
APT2X30DC60J: n tekniset tiedot
Osa numero APT2X30DC60J Valmistaja Microsemi
Kuvaus DIODE MODULE 600V 30A SOT227 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2175 pcs Tietolomake APT2X30DC60J.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.8V @ 30A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 600V
Toimittaja Device Package SOT-227 Nopeus No Recovery Time > 500mA (Io)
Sarja - Käänteinen Recovery Time (TRR) 0ns
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case SOT-227-4, miniBLOC
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Silicon Carbide Schottky
diodikonfiguraatiolla 2 Independent Yksityiskohtainen kuvaus Diode Array 2 Independent Silicon Carbide Schottky 600V 30A Chassis Mount SOT-227-4, miniBLOC
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 600µA @ 600V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 30A