APT2X30D40J
MicrosemiMicrosemi
APT2X30D40J Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: APT2X30D40J
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus DIODE MODULE 400V 30A ISOTOP
lomakkeissa: 1.APT2X30D40J.pdf2.APT2X30D40J.pdf
  • Viesti
APT2X30D40J: n tekniset tiedot
Osa numero APT2X30D40J Valmistaja Microsemi
Kuvaus DIODE MODULE 400V 30A ISOTOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2747 pcs Tietolomake 1.APT2X30D40J.pdf2.APT2X30D40J.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.5V @ 30A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 400V
Toimittaja Device Package ISOTOP® Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io)
Sarja - Käänteinen Recovery Time (TRR) 32ns
Pakkaus Tube Pakkaus / Case SOT-227-4, miniBLOC
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Standard
diodikonfiguraatiolla 2 Independent Yksityiskohtainen kuvaus Diode Array 2 Independent Standard 400V 30A Chassis Mount SOT-227-4, miniBLOC
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 250µA @ 400V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 30A