APT70GR65B
MicrosemiMicrosemi
APT70GR65B Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: APT70GR65B
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus IGBT 650V 134A 595W TO-247
lomakkeissa: APT70GR65B.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
  • Viesti
APT70GR65B: n tekniset tiedot
Osa numero APT70GR65B Valmistaja Microsemi
Kuvaus IGBT 650V 134A 595W TO-247 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 12426 pcs Tietolomake APT70GR65B.pdf
Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 650V Vce (päällä) (Max) @ Vge, Ic 2.4V @ 15V, 70A
Testaa kunto 433V, 70A, 4.3 Ohm, 15V Td (päällä / pois) @ 25 ° C 19ns/170ns
Switching Energy 1.51mJ (on), 1.46mJ (off) Toimittaja Device Package TO-247
Sarja - Virta - Max 595W
Pakkaus Tube Pakkaus / Case TO-247-3
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Syötetyyppi Standard IGBT Tyyppi NPT
Gate Charge 305nC Yksityiskohtainen kuvaus IGBT NPT 650V 134A 595W Through Hole TO-247
Nykyinen - Collector Pulssi (ICM) 260A Nykyinen - Collector (le) (Max) 134A
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
APT70GR120JD60
APT70GR120JD60
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: IGBT 1200V 112A 543W SOT227
Varastossa: 2589 pcs
ladata: APT70GR120JD60.pdf
RFQ
APT75DF170HJ
APT75DF170HJ
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: MOD DIODE 1700V SOT-227