APT70GR65B2SCD30
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: APT70GR65B2SCD30
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus INSULATED GATE BIPOLAR TRANSISTO
lomakkeissa:
  • Viesti
APT70GR65B2SCD30: n tekniset tiedot
Osa numero APT70GR65B2SCD30 Valmistaja Microsemi
Kuvaus INSULATED GATE BIPOLAR TRANSISTO Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4411 pcs Tietolomake
Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 650V Vce (päällä) (Max) @ Vge, Ic 2.4V @ 15V, 70A
Testaa kunto 433V, 70A, 4.3 Ohm, 15V Td (päällä / pois) @ 25 ° C 19ns/170ns
Toimittaja Device Package T-MAX™ [B2] Sarja *
Virta - Max 595W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case TO-247-3 Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant IGBT Tyyppi NPT
Gate Charge 305nC Yksityiskohtainen kuvaus IGBT NPT 650V 134A 595W Through Hole T-MAX™ [B2]
Nykyinen - Collector Pulssi (ICM) 260A Nykyinen - Collector (le) (Max) 134A