APTM100UM65SAG
MicrosemiMicrosemi
APTM100UM65SAG Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: APTM100UM65SAG
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus MOSFET N-CH 1000V 145A SP6
lomakkeissa: 1.APTM100UM65SAG.pdf2.APTM100UM65SAG.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 419 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 419 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Viesti
APTM100UM65SAG: n tekniset tiedot
Osa numero APTM100UM65SAG Valmistaja Microsemi
Kuvaus MOSFET N-CH 1000V 145A SP6 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 419 pcs Tietolomake 1.APTM100UM65SAG.pdf2.APTM100UM65SAG.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 20mA Vgs (Max) ±30V
teknologia MOSFET (Metal Oxide) Toimittaja Device Package SP6
Sarja - RDS (Max) @ Id, Vgs 78 mOhm @ 72.5A, 10V
Tehonkulutus (Max) 3250W (Tc) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case SP6 Muut nimet APTM100UM65SAGMI
APTM100UM65SAGMI-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 28500pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 1068nC @ 10V
FET tyyppi N-Channel FET Ominaisuus -
Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 10V Valua lähde jännite (Vdss) 1000V
Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 1000V 145A (Tc) 3250W (Tc) Chassis Mount SP6 Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 145A (Tc)