APTM100UM65SCAVG
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: APTM100UM65SCAVG
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus MOSFET N-CH 1000V 145A SP6
lomakkeissa: APTM100UM65SCAVG.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 323 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 323 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
APTM100UM65SCAVG: n tekniset tiedot
Osa numero APTM100UM65SCAVG Valmistaja Microsemi
Kuvaus MOSFET N-CH 1000V 145A SP6 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 323 pcs Tietolomake APTM100UM65SCAVG.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 20mA Vgs (Max) ±30V
teknologia MOSFET (Metal Oxide) Toimittaja Device Package SP6
Sarja POWER MOS 7® RDS (Max) @ Id, Vgs 78 mOhm @ 72.5A, 10V
Tehonkulutus (Max) 3250W (Tc) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Module Käyttölämpötila -40°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 28500pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 1068nC @ 10V FET tyyppi N-Channel
FET Ominaisuus - Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Valua lähde jännite (Vdss) 1000V Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 1000V 145A (Tc) 3250W (Tc) Chassis Mount SP6
Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 145A (Tc)