APTM100VDA35T3G
Tuote-esittely
Osa numero: APTM100VDA35T3G
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus MOSFET 2N-CH 1000V 22A SP3
lomakkeissa:
  • Viesti
APTM100VDA35T3G: n tekniset tiedot
Osa numero APTM100VDA35T3G Valmistaja Microsemi
Kuvaus MOSFET 2N-CH 1000V 22A SP3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5434 pcs Tietolomake
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 2.5mA Toimittaja Device Package SP3
Sarja POWER MOS 7® RDS (Max) @ Id, Vgs 420 mOhm @ 11A, 10V
Virta - Max 390W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case SP3 Käyttölämpötila -40°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 5200pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 186nC @ 10V FET tyyppi 2 N-Channel (Dual)
FET Ominaisuus Standard Valua lähde jännite (Vdss) 1000V (1kV)
Yksityiskohtainen kuvaus Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) 1000V (1kV) 22A 390W Chassis Mount SP3 Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 22A