APTM10DDAM09T3G
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: APTM10DDAM09T3G
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus MOSFET 2N-CH 100V 139A SP3
lomakkeissa: 1.APTM10DDAM09T3G.pdf2.APTM10DDAM09T3G.pdf
  • Viesti
APTM10DDAM09T3G: n tekniset tiedot
Osa numero APTM10DDAM09T3G Valmistaja Microsemi
Kuvaus MOSFET 2N-CH 100V 139A SP3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5373 pcs Tietolomake 1.APTM10DDAM09T3G.pdf2.APTM10DDAM09T3G.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 2.5mA Toimittaja Device Package SP3
Sarja - RDS (Max) @ Id, Vgs 10 mOhm @ 69.5A, 10V
Virta - Max 390W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case SP3 Käyttölämpötila -40°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 9875pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 350nC @ 10V FET tyyppi 2 N-Channel (Dual)
FET Ominaisuus Standard Valua lähde jännite (Vdss) 100V
Yksityiskohtainen kuvaus Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) 100V 139A 390W Chassis Mount SP3 Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 139A