MASMBJSAC26
MicrosemiMicrosemi
MASMBJSAC26 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MASMBJSAC26
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 26V 42.3V DO214AA
lomakkeissa: MASMBJSAC26.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
131 pcs
  • Viesti
MASMBJSAC26: n tekniset tiedot
Osa numero MASMBJSAC26 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 26V 42.3V DO214AA Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 11688 pcs Tietolomake MASMBJSAC26.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 26V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 42.3V
Jännite - erittely (min) 28.9V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package SMBJ (DO-214AA)
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 500W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case DO-214AA, SMB Muut nimet 1086-5640
1086-5640-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 11.1A Kapasitanssi @ Taajuus 30pF @ 1MHz
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MASMBJSAC45E3
MASMBJSAC45E3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 45V 77V DO214AA
Varastossa: 10828 pcs
ladata: MASMBJSAC45E3.pdf
RFQ
MASMBJSAC26E3
MASMBJSAC26E3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 26V 42.3V DO214AA