MASMBJSAC45
MicrosemiMicrosemi
MASMBJSAC45 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MASMBJSAC45
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 45V 77V DO214AA
lomakkeissa: MASMBJSAC45.pdf
  • Viesti
MASMBJSAC45: n tekniset tiedot
Osa numero MASMBJSAC45 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 45V 77V DO214AA Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 13125 pcs Tietolomake MASMBJSAC45.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 45V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 77V
Jännite - erittely (min) 50V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package SMBJ (DO-214AA)
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 500W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case DO-214AA, SMB Muut nimet 1086-5644
1086-5644-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 6.8A Kapasitanssi @ Taajuus 30pF @ 1MHz