MASMBJSAC36
MicrosemiMicrosemi
MASMBJSAC36 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MASMBJSAC36
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 36V 60V DO214AA
lomakkeissa: MASMBJSAC36.pdf
  • Viesti
MASMBJSAC36: n tekniset tiedot
Osa numero MASMBJSAC36 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 36V 60V DO214AA Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 11283 pcs Tietolomake MASMBJSAC36.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 36V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 60V
Jännite - erittely (min) 40V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package SMBJ (DO-214AA)
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 500W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case DO-214AA, SMB Muut nimet 1086-5642
1086-5642-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 8.6A Kapasitanssi @ Taajuus 30pF @ 1MHz