MPLAD15KP45A
MicrosemiMicrosemi
MPLAD15KP45A Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MPLAD15KP45A
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 45V 72.7V PLAD
lomakkeissa: MPLAD15KP45A.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
MPLAD15KP45A: n tekniset tiedot
Osa numero MPLAD15KP45A Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 45V 72.7V PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 3624 pcs Tietolomake MPLAD15KP45A.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 45V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 72.7V
Jännite - erittely (min) 50V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package PLAD
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 15000W (15kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Nonstandard SMD Muut nimet 1086-7268
1086-7268-MIL
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 207A Kapasitanssi @ Taajuus -