MPLAD15KP45CA
MicrosemiMicrosemi
MPLAD15KP45CA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MPLAD15KP45CA
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 45V 72.7V PLAD
lomakkeissa: MPLAD15KP45CA.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Viesti
MPLAD15KP45CA: n tekniset tiedot
Osa numero MPLAD15KP45CA Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 45V 72.7V PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 2726 pcs Tietolomake MPLAD15KP45CA.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 45V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 72.7V
Jännite - erittely (min) 50V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package PLAD Sarja Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Teho - huippukulma 15000W (15kW)
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Nonstandard SMD
Muut nimet 1086-7270
1086-7270-MIL
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 207A