MPLAD15KP48A
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MPLAD15KP48A Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MPLAD15KP48A
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 48VWM 77.4VC PLAD
lomakkeissa: MPLAD15KP48A.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
MPLAD15KP48A: n tekniset tiedot
Osa numero MPLAD15KP48A Valmistaja Microsemi Corporation
Kuvaus TVS DIODE 48VWM 77.4VC PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 3969 pcs Tietolomake MPLAD15KP48A.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 1 Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 53.3V
Jännite - erittely (min) 48V Jännite - Breakdown PLAD
Tyyppi Zener Sarja -
RoHS-tila Bulk Ripple Current - matala taajuus General Purpose
Power Line Protection 15000W (15kW) Teho - huippukulma 195A
Polarisaatio Nonstandard SMD Muut nimet 1086-7272
1086-7272-MIL
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero MPLAD15KP48A
Kuvaus TVS DIODE 48VWM 77.4VC PLAD Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 77.4V
Kapasitanssi @ Taajuus - Kaksisuuntaiset kanavat No
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MPLAD15KP45CA
MPLAD15KP45CA
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 45V 72.7V PLAD