MSC015SDA120B
MicrosemiMicrosemi
MSC015SDA120B Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MSC015SDA120B
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus DIODE SCHOTTKY 1.2KV 15A TO247
lomakkeissa: MSC015SDA120B.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Viesti
MSC015SDA120B: n tekniset tiedot
Osa numero MSC015SDA120B Valmistaja Microsemi
Kuvaus DIODE SCHOTTKY 1.2KV 15A TO247 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 7228 pcs Tietolomake MSC015SDA120B.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.5V @ 15A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 1200V
Toimittaja Device Package TO-247 Nopeus No Recovery Time > 500mA (Io)
Sarja - Käänteinen Recovery Time (TRR) 0ns
Pakkaus / Case TO-247-2 Käyttölämpötila - liitäntä -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Silicon Carbide Schottky
Yksityiskohtainen kuvaus Diode Silicon Carbide Schottky 1200V 15A (DC) Through Hole TO-247 Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 15A (DC)