MSC030SDA120B
MicrosemiMicrosemi
MSC030SDA120B Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MSC030SDA120B
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus DIODE SCHOTTKY 1.2KV 30A TO247
lomakkeissa: MSC030SDA120B.pdf
10 pcs
50 pcs
  • Viesti
MSC030SDA120B: n tekniset tiedot
Osa numero MSC030SDA120B Valmistaja Microsemi
Kuvaus DIODE SCHOTTKY 1.2KV 30A TO247 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6908 pcs Tietolomake MSC030SDA120B.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.5V @ 30A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 1200V
Toimittaja Device Package TO-247 Nopeus No Recovery Time > 500mA (Io)
Sarja - Käänteinen Recovery Time (TRR) 0ns
Pakkaus / Case TO-247-2 Käyttölämpötila - liitäntä -
Asennustyyppi Through Hole Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Silicon Carbide Schottky Yksityiskohtainen kuvaus Diode Silicon Carbide Schottky 1200V 30A (DC) Through Hole TO-247
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 30A (DC) Kapasitanssi @ Vr, F -