MSC020SDA120B
MicrosemiMicrosemi
MSC020SDA120B Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MSC020SDA120B
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus DIODE SCHOTTKY 1.2KV 43A TO247
lomakkeissa: MSC020SDA120B.pdf
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Viesti
MSC020SDA120B: n tekniset tiedot
Osa numero MSC020SDA120B Valmistaja Microsemi
Kuvaus DIODE SCHOTTKY 1.2KV 43A TO247 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6669 pcs Tietolomake MSC020SDA120B.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.8V @ 20A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 1200V
Toimittaja Device Package TO-247 Nopeus No Recovery Time > 500mA (Io)
Sarja - Käänteinen Recovery Time (TRR) 0ns
Pakkaus / Case TO-247-2 Käyttölämpötila - liitäntä -55°C ~ 175°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Silicon Carbide Schottky
Yksityiskohtainen kuvaus Diode Silicon Carbide Schottky 1200V 43A (DC) Through Hole TO-247 Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 200µA @ 1200V
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 43A (DC) Kapasitanssi @ Vr, F 104pF @ 400V, 1MHz