MXLCE100AE3
Tuote-esittely
Osa numero: MXLCE100AE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 100V 162V CASE-1
lomakkeissa: MXLCE100AE3.pdf
  • Viesti
MXLCE100AE3: n tekniset tiedot
Osa numero MXLCE100AE3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 100V 162V CASE-1 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 4139 pcs Tietolomake MXLCE100AE3.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 100V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 162V
Jännite - erittely (min) 111V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package CASE-1
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case DO-201AA, DO-27, Axial Muut nimet 1086-10064
1086-10064-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 9.3A Kapasitanssi @ Taajuus 90pF @ 1MHz