MXLCE10A
Tuote-esittely
Osa numero: MXLCE10A
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 10V 17V CASE-1
lomakkeissa: MXLCE10A.pdf
  • Viesti
MXLCE10A: n tekniset tiedot
Osa numero MXLCE10A Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 10V 17V CASE-1 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 3763 pcs Tietolomake MXLCE10A.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 10V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 17V
Jännite - erittely (min) 11.1V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package CASE-1
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case DO-201AA, DO-27, Axial Muut nimet 1086-10065
1086-10065-MIL
Q8868103
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 88A Kapasitanssi @ Taajuus 100pF @ 1MHz
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MXLCE11AE3
MXLCE11AE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 11V 18.2V CASE-1
Varastossa: 4299 pcs
ladata: MXLCE11AE3.pdf
RFQ
MXLCE110AE3
MXLCE110AE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 110V 178V CASE-1
Varastossa: 4331 pcs
ladata: MXLCE110AE3.pdf
RFQ
MXLCE10AE3
MXLCE10AE3
Kuvaus: TVS DIODE 10V 17V CASE-1