MXSMLJ16AE3
MicrosemiMicrosemi
MXSMLJ16AE3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MXSMLJ16AE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 16V 26V DO214AB
lomakkeissa: MXSMLJ16AE3.pdf
  • Viesti
MXSMLJ16AE3: n tekniset tiedot
Osa numero MXSMLJ16AE3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 16V 26V DO214AB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 4543 pcs Tietolomake MXSMLJ16AE3.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 16V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 26V
Jännite - erittely (min) 17.8V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package DO-214AB
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 3000W (3kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case DO-214AB, SMC Muut nimet 1086-14988
1086-14988-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 115.4A Kapasitanssi @ Taajuus -