MXSMLJ170AE3
MicrosemiMicrosemi
MXSMLJ170AE3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MXSMLJ170AE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 170V 275V DO214AB
lomakkeissa: MXSMLJ170AE3.pdf
  • Viesti
MXSMLJ170AE3: n tekniset tiedot
Osa numero MXSMLJ170AE3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 170V 275V DO214AB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 5584 pcs Tietolomake MXSMLJ170AE3.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 170V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 275V
Jännite - erittely (min) 189V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package DO-214AB
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 3000W (3kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case DO-214AB, SMC Muut nimet 1086-14992
1086-14992-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 11A Kapasitanssi @ Taajuus -