MXSMLJ170A
MicrosemiMicrosemi
MXSMLJ170A Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MXSMLJ170A
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 170V 275V DO214AB
lomakkeissa: MXSMLJ170A.pdf
  • Viesti
MXSMLJ170A: n tekniset tiedot
Osa numero MXSMLJ170A Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 170V 275V DO214AB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 5333 pcs Tietolomake MXSMLJ170A.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 170V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 275V
Jännite - erittely (min) 189V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package DO-214AB
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 3000W (3kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case DO-214AB, SMC Muut nimet 1086-14991
1086-14991-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 11A Kapasitanssi @ Taajuus -
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MXSMLJ170CAE3
MXSMLJ170CAE3
valmistajat: Microsemi Corporation
Kuvaus: TVS DIODE 170VWM 275VC DO214AB
Varastossa: 5225 pcs
ladata: MXSMLJ170CAE3.pdf
RFQ
MXSMLJ170AE3
MXSMLJ170AE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 170V 275V DO214AB