PLT10HH101150PNL
Murata ElectronicsMurata Electronics
PLT10HH101150PNL Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PLT10HH101150PNL
Valmistaja / merkki: Murata Electronics
Tuotteen Kuvaus CMC 15A 2LN 100 OHM SMD AEC-Q200
lomakkeissa: PLT10HH101150PNL.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
125 pcs
250 pcs
625 pcs
1250 pcs
  • Viesti
PLT10HH101150PNL: n tekniset tiedot
Osa numero PLT10HH101150PNL Valmistaja Murata Electronics
Kuvaus CMC 15A 2LN 100 OHM SMD AEC-Q200 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 12538 pcs Tietolomake PLT10HH101150PNL.pdf
Voltage Rating - DC 300V Voltage Rating - AC -
Koko / Dimension 0.508" L x 0.358" W (12.90mm x 9.10mm) Sarja PLT10H
Arvioinnit AEC-Q200 Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Vertical, 4 PC Pad Muut nimet 490-12821-2
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Lukumäärä Lines 2
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Impedanssi @ Taajuus 100 Ohms @ 10MHz
Korkeus (Max) 0.370" (9.40mm) Suodatintyyppi Power Line
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 100 Ohms @ 10MHz 15A DCR 2.3 mOhm
DC-vastus (DCR) (maksimi) 2.3 mOhm Card Paksuus (mm) 15A