PLT10HH450180PNL
Murata ElectronicsMurata Electronics
PLT10HH450180PNL Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PLT10HH450180PNL
Valmistaja / merkki: Murata Electronics
Tuotteen Kuvaus CMC 18A 2LN 45 OHM SMD AEC-Q200
lomakkeissa: PLT10HH450180PNL.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
125 pcs
250 pcs
625 pcs
1250 pcs
  • Viesti
PLT10HH450180PNL: n tekniset tiedot
Osa numero PLT10HH450180PNL Valmistaja Murata Electronics
Kuvaus CMC 18A 2LN 45 OHM SMD AEC-Q200 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 14163 pcs Tietolomake PLT10HH450180PNL.pdf
Voltage Rating - DC 300V Voltage Rating - AC -
Koko / Dimension 0.508" L x 0.358" W (12.90mm x 9.10mm) Sarja PLT10H
Arvioinnit AEC-Q200 Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Vertical, 4 PC Pad Muut nimet 490-12822-2
PLT10HH450180PNL-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Lukumäärä Lines 2
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Impedanssi @ Taajuus 45 Ohms @ 10MHz
Korkeus (Max) 0.370" (9.40mm) Suodatintyyppi Power Line
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 45 Ohms @ 10MHz 18A DCR 1.8 mOhm
DC-vastus (DCR) (maksimi) 1.8 mOhm Card Paksuus (mm) 18A