PLT10HH401100PNL
Murata ElectronicsMurata Electronics
PLT10HH401100PNL Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PLT10HH401100PNL
Valmistaja / merkki: Murata Electronics
Tuotteen Kuvaus CMC 10A 2LN 400 OHM SMD AEC-Q200
lomakkeissa: PLT10HH401100PNL.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Viesti
PLT10HH401100PNL: n tekniset tiedot
Osa numero PLT10HH401100PNL Valmistaja Murata Electronics
Kuvaus CMC 10A 2LN 400 OHM SMD AEC-Q200 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 16430 pcs Tietolomake PLT10HH401100PNL.pdf
Voltage Rating - DC 100V Voltage Rating - AC -
Koko / Dimension 0.508" L x 0.358" W (12.90mm x 9.10mm) Sarja PLT10H
Arvioinnit AEC-Q200 Pakkaus Original-Reel®
Pakkaus / Case Vertical, 4 PC Pad Muut nimet 490-11859-6
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Lukumäärä Lines 2
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Impedanssi @ Taajuus 400 Ohms @ 10MHz
Korkeus (Max) 0.370" (9.40mm) Suodatintyyppi Power Line
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 400 Ohms @ 10MHz 10A DCR 4.1 mOhm
DC-vastus (DCR) (maksimi) 4.1 mOhm Card Paksuus (mm) 10A