PCF1C560MCL1GS
NichiconNichicon
PCF1C560MCL1GS Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PCF1C560MCL1GS
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM POLY 56UF 20% 16V SMD
lomakkeissa: 1.PCF1C560MCL1GS.pdf2.PCF1C560MCL1GS.pdf3.PCF1C560MCL1GS.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
PCF1C560MCL1GS: n tekniset tiedot
Osa numero PCF1C560MCL1GS Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM POLY 56UF 20% 16V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Rated 16V Tyyppi Polymer
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Sarja PCF
Ripple Current @ High Frequency 2.9A @ 100kHz Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Radial, Can - SMD
Muut nimet 493-3000-2 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.276" (7.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 30 mOhm Yksityiskohtainen kuvaus 56µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 30 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 56µF Sovellukset General Purpose