PCF1D220MCL1GS
NichiconNichicon
PCF1D220MCL1GS Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PCF1D220MCL1GS
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM POLY 22UF 20% 20V SMD
lomakkeissa: 1.PCF1D220MCL1GS.pdf2.PCF1D220MCL1GS.pdf3.PCF1D220MCL1GS.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Viesti
PCF1D220MCL1GS: n tekniset tiedot
Osa numero PCF1D220MCL1GS Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM POLY 22UF 20% 20V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Rated 20V Tyyppi Polymer
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Koko / Dimension 0.248" Dia (6.30mm) Sarja PCF
Ripple Current @ High Frequency 1.7A @ 100kHz Arvioinnit -
Pakkaus Original-Reel® Pakkaus / Case Radial, Can - SMD
Muut nimet 493-14020-6 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.236" (6.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 mOhm Yksityiskohtainen kuvaus 22µF 20V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 50 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 22µF Sovellukset General Purpose