PCF1D101MCL1GS
NichiconNichicon
PCF1D101MCL1GS Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PCF1D101MCL1GS
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM POLY 100UF 20% 20V SMD
lomakkeissa: 1.PCF1D101MCL1GS.pdf2.PCF1D101MCL1GS.pdf3.PCF1D101MCL1GS.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
400 pcs
800 pcs
1200 pcs
2000 pcs
  • Viesti
PCF1D101MCL1GS: n tekniset tiedot
Osa numero PCF1D101MCL1GS Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM POLY 100UF 20% 20V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Rated 20V Tyyppi Polymer
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Sarja PCF
Ripple Current @ High Frequency 3.2A @ 100kHz Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Radial, Can - SMD
Muut nimet 493-14018-2
PCF1D101MCL1GS-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.472" (12.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 22 mOhm Yksityiskohtainen kuvaus 100µF 20V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 22 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 100µF Sovellukset General Purpose