PLF1D820MCL2
NichiconNichicon
PLF1D820MCL2 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PLF1D820MCL2
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM POLY 82UF 20% 20V T/H
lomakkeissa: 1.PLF1D820MCL2.pdf2.PLF1D820MCL2.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
400 pcs
  • Viesti
PLF1D820MCL2: n tekniset tiedot
Osa numero PLF1D820MCL2 Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM POLY 82UF 20% 20V T/H Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 120706 pcs Tietolomake 1.PLF1D820MCL2.pdf2.PLF1D820MCL2.pdf
Jännite - Rated 20V Tyyppi Polymer
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Sarja PLF
Ripple Current @ High Frequency 2.6A @ 100kHz Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 40 mOhm
Yksityiskohtainen kuvaus 82µF 20V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 40 mOhm 2000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 82µF