PLF1E100MCL2TP
NichiconNichicon
PLF1E100MCL2TP Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PLF1E100MCL2TP
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM POLY 10UF 20% 25V T/H
lomakkeissa: 1.PLF1E100MCL2TP.pdf2.PLF1E100MCL2TP.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Viesti
PLF1E100MCL2TP: n tekniset tiedot
Osa numero PLF1E100MCL2TP Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM POLY 10UF 20% 25V T/H Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 73396 pcs Tietolomake 1.PLF1E100MCL2TP.pdf2.PLF1E100MCL2TP.pdf
Jännite - Rated 25V Tyyppi Polymer
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Sarja PLF
Ripple Current @ High Frequency 1.5A @ 100kHz Arvioinnit -
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet 493-14125-1 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.138" (3.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.276" (7.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 mOhm Yksityiskohtainen kuvaus 10µF 25V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 60 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 10µF Sovellukset General Purpose