PLF1E470MDO2
NichiconNichicon
PLF1E470MDO2 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PLF1E470MDO2
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM POLY 47UF 20% 25V T/H
lomakkeissa: 1.PLF1E470MDO2.pdf2.PLF1E470MDO2.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
PLF1E470MDO2: n tekniset tiedot
Osa numero PLF1E470MDO2 Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM POLY 47UF 20% 25V T/H Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 62956 pcs Tietolomake 1.PLF1E470MDO2.pdf2.PLF1E470MDO2.pdf
Jännite - Rated 25V Tyyppi Polymer
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Sarja PLF
Ripple Current @ High Frequency 3A @ 100kHz Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet 493-14781
PLF1E470MDO2-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 30 mOhm Yksityiskohtainen kuvaus 47µF 25V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 30 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 47µF Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
PLF1E100MCL2TP
PLF1E100MCL2TP
valmistajat: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM POLY 10UF 20% 25V T/H
Varastossa: 73396 pcs
ladata: PLF1E100MCL2TP.pdf
RFQ
PLF1E100MCL2TD
PLF1E100MCL2TD
valmistajat: Nichicon
Varastossa: 184315 pcs
ladata: PLF1E100MCL2TD.pdf
RFQ
PLF1E470MDO2TD
PLF1E470MDO2TD
Kuvaus: CAP ALUM POLY 47UF 20% 25V T/H
ladata: PLF1E470MDO2TD.pdf
PLF1E100MCL7TP
PLF1E100MCL7TP
ladata: PLF1E100MCL7TP.pdf
PLF1M-C
PLF1M-C
valmistajat: Panduit
Kuvaus: MARKER TIE MIN 18LB NAT 4.3"