PLF1E560MDO2
NichiconNichicon
PLF1E560MDO2 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PLF1E560MDO2
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM POLY 56UF 20% 25V T/H
lomakkeissa: 1.PLF1E560MDO2.pdf2.PLF1E560MDO2.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Viesti
PLF1E560MDO2: n tekniset tiedot
Osa numero PLF1E560MDO2 Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM POLY 56UF 20% 25V T/H Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 52662 pcs Tietolomake 1.PLF1E560MDO2.pdf2.PLF1E560MDO2.pdf
Jännite - Rated 25V Tyyppi Polymer
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Sarja PLF
Ripple Current @ High Frequency 3.8A @ 100kHz Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet 493-16561
PLF1E560MDO2-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 28 mOhm Yksityiskohtainen kuvaus 56µF 25V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 28 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 56µF Sovellukset General Purpose
Liittyvät tuotteet
PLF1E100MCL7TP
PLF1E100MCL7TP
valmistajat: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM POLY 10UF 20% 25V T/H
Varastossa: 315336 pcs
ladata: PLF1E100MCL7TP.pdf
RFQ
PLF1E560MDO2TD
PLF1E560MDO2TD
valmistajat: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM POLY 56UF 20% 25V T/H
Varastossa: 146152 pcs
ladata: PLF1E560MDO2TD.pdf
RFQ
PLF1E220MCL7
PLF1E220MCL7
Kuvaus: CAP ALUM POLY 22UF 20% 25V T/H
ladata: PLF1E220MCL7.pdf
PLF1M-C0
PLF1M-C0
valmistajat: Panduit
Kuvaus: MARKER TIE MIN 18LB WR BLK 4.3"
ladata: PLF1M-C0.pdf
valmistajat: Panduit
Kuvaus: MARKER TIE MIN 18LB NAT 4.3"