PLF1E560MDO2TD
NichiconNichicon
PLF1E560MDO2TD Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PLF1E560MDO2TD
Valmistaja / merkki: Nichicon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM POLY 56UF 20% 25V T/H
lomakkeissa: 1.PLF1E560MDO2TD.pdf2.PLF1E560MDO2TD.pdf
  • Viesti
PLF1E560MDO2TD: n tekniset tiedot
Osa numero PLF1E560MDO2TD Valmistaja Nichicon
Kuvaus CAP ALUM POLY 56UF 20% 25V T/H Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 146152 pcs Tietolomake 1.PLF1E560MDO2TD.pdf2.PLF1E560MDO2TD.pdf
Jännite - Rated 25V Tyyppi Polymer
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Sarja PLF
Ripple Current @ High Frequency 3.8A @ 100kHz Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet 493-14129-2
493-14129-2-ND
PLF1E560MDO2TD-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 28 mOhm Yksityiskohtainen kuvaus 56µF 25V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 28 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 56µF Sovellukset General Purpose
valmistajat: Panduit
Kuvaus: MARKER TIE MIN 18LB NAT 4.3"