GCHDLP26M26M
NorCompNorComp
GCHDLP26M26M Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: GCHDLP26M26M
Valmistaja / merkki: NorComp
Tuotteen Kuvaus GENDER CHANGER HD DSUB 26POS M-M
lomakkeissa: GCHDLP26M26M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
70 pcs
140 pcs
280 pcs
560 pcs
  • Viesti
GCHDLP26M26M: n tekniset tiedot
Osa numero GCHDLP26M26M Valmistaja NorComp
Kuvaus GENDER CHANGER HD DSUB 26POS M-M Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6555 pcs Tietolomake GCHDLP26M26M.pdf
suojaus - Kuorimateriaali, Finish Steel, Tin Plated
Sarja GCLP Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Rivien 3 Asennustyyppi Panel Mount
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja - sisältää 3 pcs - 1 Connector, 2 Jack Screws
Asuminen Color Yellow ominaisuudet Grounding Indents
Yksityiskohtainen kuvaus Adapter Connector D-Sub, 26 HD, Male To D-Sub, 26 HD, Male Panel Mount Nykyinen arvostelu 3A