GCHDLPF15F15F
NorCompNorComp
GCHDLPF15F15F Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: GCHDLPF15F15F
Valmistaja / merkki: NorComp
Tuotteen Kuvaus GENDER CHANGER HD DSUB 15POS F-F
lomakkeissa: GCHDLPF15F15F.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
GCHDLPF15F15F: n tekniset tiedot
Osa numero GCHDLPF15F15F Valmistaja NorComp
Kuvaus GENDER CHANGER HD DSUB 15POS F-F Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 12108 pcs Tietolomake GCHDLPF15F15F.pdf
suojaus - Kuorimateriaali, Finish Steel, Tin Plated
Sarja GCLP Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Rivien 3 Asennustyyppi Panel Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
sisältää 5 pcs - 1 Connector, 2 Jack Screws, 2 Nuts Asuminen Color Yellow
Nykyinen arvostelu 3A Muunna (sovitin End) D-Sub, 15 HD, Female