GCHDLP62M62M
NorCompNorComp
GCHDLP62M62M Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: GCHDLP62M62M
Valmistaja / merkki: NorComp
Tuotteen Kuvaus GENDER CHANGER HD DSUB 62POS M-M
lomakkeissa: GCHDLP62M62M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
40 pcs
80 pcs
120 pcs
280 pcs
520 pcs
  • Viesti
GCHDLP62M62M: n tekniset tiedot
Osa numero GCHDLP62M62M Valmistaja NorComp
Kuvaus GENDER CHANGER HD DSUB 62POS M-M Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4250 pcs Tietolomake GCHDLP62M62M.pdf
suojaus - Kuorimateriaali, Finish Steel, Tin Plated
Sarja GCLP Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Rivien 3 Asennustyyppi Panel Mount
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja - sisältää 3 pcs - 1 Connector, 2 Jack Screws
Asuminen Color Yellow ominaisuudet Grounding Indents
Yksityiskohtainen kuvaus Adapter Connector D-Sub, 62 HD, Male To D-Sub, 62 HD, Male Panel Mount Nykyinen arvostelu 3A