OARS1R002FLF
TT Electronics/IRC
OARS1R002FLF Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: OARS1R002FLF
Valmistaja / merkki: TT Electronics/IRC
Tuotteen Kuvaus RES SMD 0.002 OHM 1% 2W STRIP
lomakkeissa: OARS1R002FLF.pdf
  • Viesti
OARS1R002FLF: n tekniset tiedot
Osa numero OARS1R002FLF Valmistaja TT Electronics/IRC
Kuvaus RES SMD 0.002 OHM 1% 2W STRIP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4558 pcs Tietolomake OARS1R002FLF.pdf
Voltage Rating - AC - Jännite - Working 2W
Jännite - Breakdown Strip Paksuus (Max) ±240ppm/°C
Koko / Dimension 0.455" L x 0.140" W (11.56mm x 3.56mm) Sarja OARS
RoHS-tila Tape & Reel (TR) Polarisaatio Strip, C Bend
Muut nimet 989-1000-2
OARS-1-R002FLF
Käyttölämpötila -55°C ~ 160°C
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero OARS1R002FLF
Korkeus - Istuva (Max) 0.168" (4.27mm) ominaisuudet Automotive AEC-Q200, Current Sense, Flame Proof, Safety
FIFO: n 2 Laajennettu kuvaus 0.002 Ohm ±1% 2W Chip Resistor Strip, C Bend Automotive AEC-Q200, Current Sense, Flame Proof, Safety Metal Element
ESR (Equivalent Series Resistance) ±1% Kuvaus RES SMD 0.002 OHM 1% 2W STRIP