OAR5R015FLF
TT ElectronicsTT Electronics
OAR5R015FLF Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: OAR5R015FLF
Valmistaja / merkki: TT Electronics
Tuotteen Kuvaus RES METAL 0.015 OHM 5W 1% RADIAL
lomakkeissa: OAR5R015FLF.pdf
  • Viesti
OAR5R015FLF: n tekniset tiedot
Osa numero OAR5R015FLF Valmistaja TT Electronics
Kuvaus RES METAL 0.015 OHM 5W 1% RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3494 pcs Tietolomake OAR5R015FLF.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±20ppm/°C
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.800" L x 0.065" W (20.32mm x 1.65mm)
Sarja OAR paneeli tila 15 mOhms
Virta (wattia) 5W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Muut nimet 989-1098
OAR-5-.015-OHM-1-LF
OAR-5-R015-F-LF
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.882" (22.40mm) ominaisuudet Current Sense, Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 15 mOhms ±1% 5W Through Hole Resistor Radial Current Sense, Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Metal Element