OARS1R005FLF
TT ElectronicsTT Electronics
OARS1R005FLF Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: OARS1R005FLF
Valmistaja / merkki: TT Electronics
Tuotteen Kuvaus RES 0.005 OHM 1% 2W STRIP
lomakkeissa: OARS1R005FLF.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
OARS1R005FLF: n tekniset tiedot
Osa numero OARS1R005FLF Valmistaja TT Electronics
Kuvaus RES 0.005 OHM 1% 2W STRIP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 86088 pcs Tietolomake OARS1R005FLF.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±40ppm/°C
Toimittaja Device Package Strip Koko / Dimension 0.440" L x 0.125" W (11.18mm x 3.18mm)
Sarja OARS paneeli tila 5 mOhms
Virta (wattia) 2W Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case Strip, C Bend Muut nimet 989-1002-1
Käyttölämpötila -55°C ~ 160°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.150" (3.81mm) ominaisuudet Automotive AEC-Q200, Current Sense, Flame Proof, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 5 mOhms ±1% 2W Chip Resistor Strip, C Bend Automotive AEC-Q200, Current Sense, Flame Proof, Safety Metal Element